Nehtová modeláž

Nabízím nehtovou modeláž gelem.

Cena nehtové modeláže 390,-

Ukázky prací ve fotogalerii a na facebookových stránkách www.facebook.com/zuzka.chlupova

 

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti se skládá z odlíčení pleti, peelingu, formování obočí, barvení obočí a řas, hloubkového čištění pleti, masáže obličeje, krku i dekoltu, vpravování aktivních sér, závěrečná maska a krém.

Kosmetické ošetření je přizpůsobeno typu, stavu a potřeb pleti, ale také na přání klientky.

Cena kosmetického ošetření je individuální dle prováděných úkonů. Rozmezí 350,- - 600,-.

 

 

 

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je šetrná metoda, která dokonale zvýrazní přirozenou linii Vašich řas a očí a prohloubí Váš pohled. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Efekt natočení vydrží až 2 měsíce.

Cena trvalé na řasy včetně barvení řas 400,-.

P-shine manikúra

Japonská manikúra je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Díky ní snadno udržíte Vaše nehty vysoce lesklé, navíc Vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí P-shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv. ,,glazura" , která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Délka ošetření se pohybuje kolem 30- 45min. Je vhodná pro ženy i muže.

Cena P-shine manikúry 200,-