Permanentní make-up

Provádím permanentní make-up obočí, rtů a očních linek.

OBOČÍ je prováděno pudrovou metodou (powder brows), je tetováno množstvím mikroteček, které vytvářejí stínování od nejsvětlejších po tmavé tóny.

RTY tetuji technikou aquarell lips, které jsou po vyhojení nejpřirozenější. Opět je aplikováno velké množství mikroteček pro přirozený vzhled.

OČNÍ LINKY HORNÍ jsou aplikovány do řasové linie, sluší každému. Zvýrazňují a prohlubují pohled. Spodní linky neprovádím, uzavírají oko. Spodní linie oka je považována též za tzv. rizikovou a nebezpečnou zónu.

Nehtová modeláž

Provádím nehtovou modeláž gelem.

 

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti se skládá z odlíčení pleti, peelingu, formování obočí, barvení obočí a řas, hloubkového čištění, masáže obličeje, krku i dekoltu, aplikace aktivních sér, závěrečná maska a krém.

Kosmetické ošetřní je přizpůsobeno typu, stavu a potřeb pleti, ale také na přání klientky.

 

 

 

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy je šetrná metoda, která dokonale zvýrazní přirozenou linii Vašich řas a očí a prohloubí Váš pohled. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. 

 

Kontakt

Kosmetické a nehtové studio Zuzana Vacková
Starý Dvůr 731/53
Hrádek nad Nisou
463 34

IČ: 88713652
+420723169324

Jsou však chvíle, kdy není možné telefon zvednout ihned, pokud se tomu stane, je nutné zkusit to vícekrát v průběhu dne, případně zašlete sms a já se ozvu zpět. Děkuji za spolupráci a pochopení.